AMD AMD-K6-III/380AFK: specyfikacje i testy
Opis
AMD rozpoczęła sprzedaż AMD-K6-III/380AFK 31 maja 1999. Jest to procesor do laptopów oparty na architekturze K6-III, zaprojektowany głównie dla systemów domowych. Ma on 1 rdzeń i 1 wątek i jest wyproduktowany przy użyciu 0.25 µm technologii produkcyjnej, maksymalna częstotliwość wynosi 380 MHz, mnożnik jest zablokowany.
Główne szczegóły
| Miejsce w rankingu wydajności | nie bierze udziału | |
| Miejsce według popularności | nie w top-100 | |
| Typ | Do laptopów | |
| Seria | AMD K6-III-P | |
| Deweloper | AMD | |
| Kryptonim architektury | K6-III (1999−2000) | |
| Data wydania | 31 maja 1999 (26 lat temu) |
Szczegółowe specyfikacje
| Rdzeni | 1 | |
| Strumieni | 1 | |
| Maksymalna częstotliwość | 0.38 GHz | z 6.2 GHz (Core i9-14900KS) |