AMD K6-2/200AFR: teknik özellikler ve testler
Açıklama
AMD K6-2/200AFR 28 mayıs 1998 tarihinde satışına başladı. Bu, öncelikle ev sistemleri için tasarlanan K6-2 mimarisinde bir masaüstü işlemcidir. 1 çekirdek ve 1 parçacık 'a sahiptir ve 0.25 µm işleme göre üretilmiştir, maksimum frekans 200 MHz'dır, çarpan engellidir.
Ana ayrıntılar
| Performans sıralamasında konum | yer almıyor | |
| Popülerliğe göre konum | ilk 100'de değil | |
| Tip | Masaüstü | |
| Seri | AMD K6-2 | |
| Geliştirici | AMD | |
| Mimari kod adı | K6-2 (1998−1999) | |
| Çıkış tarihi | 28 mayıs 1998 (27 yıl önce) |
Ayrıntılı teknik özellikler
| Çekirdek sayısı | 1 | |
| iş parçacığı sayısı | 1 | |
| Maksimum frekans | 0.2 GHz | 6.2 GHz içinden (Core i9-14900KS) |