AMD K6-2/200AFR: specyfikacje i testy
Opis
AMD rozpoczęła sprzedaż K6-2/200AFR 28 maja 1998. Jest to procesor do komputerów stacjonarnych oparty na architekturze K6-2, zaprojektowany głównie dla systemów domowych. Ma on 1 rdzeń i 1 wątek i jest wyproduktowany przy użyciu 0.25 µm technologii produkcyjnej, maksymalna częstotliwość wynosi 200 MHz, mnożnik jest zablokowany.
Główne szczegóły
| Miejsce w rankingu wydajności | nie bierze udziału | |
| Miejsce według popularności | nie w top-100 | |
| Typ | Do komputerów stacjonarnych | |
| Seria | AMD K6-2 | |
| Deweloper | AMD | |
| Kryptonim architektury | K6-2 (1998−1999) | |
| Data wydania | 28 maja 1998 (27 lat temu) |
Szczegółowe specyfikacje
| Rdzeni | 1 | |
| Strumieni | 1 | |
| Maksymalna częstotliwość | 0.2 GHz | z 6.2 GHz (Core i9-14900KS) |