AMD-K5-PR90ABQ: teknik özellikler ve testler
Açıklama
Bu, öncelikle ev sistemleri için tasarlanan K5 mimarisinde bir masaüstü işlemcidir. 1 çekirdek ve 1 parçacık 'a sahiptir ve 350 nm işleme göre üretilmiştir, maksimum frekans 90 MHz'dır, çarpan engellidir.
Ana ayrıntılar
| Performans sıralamasında konum | yer almıyor | |
| Popülerliğe göre konum | ilk 100'de değil | |
| Tip | Masaüstü | |
| Seri | AMD K5 | |
| Geliştirici | AMD | |
| Mimari kod adı | K5 (1996−1997) | |
| Çıkış tarihi | veri yok |
Ayrıntılı teknik özellikler
| Çekirdek sayısı | 1 | |
| iş parçacığı sayısı | 1 | |
| Maksimum frekans | 0.09 GHz | 6.2 GHz içinden (Core i9-14900KS) |