PRO A12-9800B vs Core 2 Duo T7700
Kümülatif performans değerlendirmesi
Ana ayrıntılar
| Performans sıralamasında konum | 2365 | 3138 |
| Popülerliğe göre konum | ilk 100'de değil | ilk 100'de değil |
| Maliyet-etkinlik değerlendirmesi | veri yok | 0.01 |
| Tip | Dizüstü bilgisayarlar için | Dizüstü bilgisayarlar için |
| Seri | AMD Bristol Ridge | Intel Core 2 Duo |
| Güç verimliliği | 4.36 | 0.67 |
| Geliştirici | AMD | Intel |
| Mimari kod adı | Bristol Ridge (2016−2019) | Merom (2006−2008) |
| Çıkış tarihi | 1 haziran 2016 (9 yıl önce) | 2 eylül 2007 (18 yıl önce) |
Maliyet-etkinlik değerlendirmesi
Performans-fiyat dağılım grafiği
Ayrıntılı teknik özellikler
| Çekirdek sayısı | 4 | 2 |
| iş parçacığı sayısı | 4 | 2 |
| Temel frekans | 2.7 GHz | 2.4 GHz |
| Maksimum frekans | 3.6 GHz | 2.4 GHz |
| Lastik hızı | veri yok | 800 MHz |
| 1. seviye cache | veri yok | 64 KB |
| 2. seviye cache | 2048 KB | 4 MB |
| 3. seviye cache | veri yok | 0 KB |
| Teknolojik süreç | 28 nm | 65 nm |
| Kristal boyutu | 250 mm2 | 143 mm2 |
| Maksimum çekirdek sıcaklığı | 90 °C | 100 °C |